💥شهردار آبدانان از تعمیر اساسی ماشین آلات سنگین شهرداری خبر داد - شهرداری آبدانان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

شهردار آبدانان

✍️ به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر آبدانان مهندس ذبیح اله دوستی شهردار آبدانان ، واحد نقلیه و خدمات موتوری شهرداری را بزرگترین واحد شهرداری عنوان کرد و افزود: حمل زباله های شهری و تنظیف معابر ،جمع آوری و انتقال نخاله های ساختمانی ،زیر سازی و تسطیح معابر ،شن ریزی معابر خاکی و…از جمله اقداماتی است که این واحد برعهده دارد .

🔸 شهردار آبدانان پیشبرد اهداف و برنامه های شهرداری را مستلزم آماده بودن ناوگان این واحد دانست و تصریح کرد :هرچه این ناوگان به روزتر و آماده تر باشد قطعاً فعالیتهای شهرداری سریعتر به انجام خواهد رسید .

🔸وی ازبی نیازی شهرداری به خودروهای استیجاری خبر دادوبا اعلام اینکه تمامی فعالیتهای شهرداری با امکانات و ناوگان خود شهرداری به انجام می رسد ،افزود: در طی یک‌ساله گذشته همواره سعی در بالا بردن توان عملیاتی و کاهش هزینه‌ها داشته‌ایم که خوشبختانه در این راه به موفقیت‌های خوبی دست پیداکرده‌ایم.

🔸 مهندس دوستی از بهسازی 5دستگاه خودروی سنگین و نیمه سنگین و تعمیر اساسی یک دستگاه ایسوزو حمل زباله خبردادو افزود:برای اجرای این بازسازی ها بالغ بر 2میلیارد تومان هزینه در نظر گرفته شده است .

🔸وی با اعلام اینکه تعمیر ماشین آلات شهرداری با استفاده از توان داخلی نیروهای شهرداری در حال انجام می باشد،گفت: با به‌کارگیری نیروی‌های متخصص در زمینه‌های مختلف توانستیم بیش از200میلیون تومان در زمینه بهسازی این خودروها صرفه جویی نمائیم .

✍️روابط عمومی شهرداری و شورای شهر آبدانان