💢پیام تبریك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبدانان به مناسبت روز كارگر - شهرداری آبدانان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبدانان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبدانان طی پیامی فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر را تبریک گفتند.

💥متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
📮نکوداشت یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر است ، به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی، فرصتی مغتنم و بی نظیر است تا به تأسی از سیره پیامبر اعظم (ص)، زحمات بی بدیل آنان را ارج نهیم.

📮کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و بی شک همه پیشــــرفت‌های حاصل در مسیر زندگی نشأت گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ ورزی است و در هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنــــرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشــرفت رونقی دو چندان خواهد یافت .

📮افتخارات امروز ایران اسلامی مدیون تلاش و همراهی کارگران است و موفقیت هایی که در کشور صورت می پذیرد بی شک از برکت تلاش و کوشش این قشر تلاشگر است.
اینجانبان فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن روز جهانی کارگر را به تمامی کارگران عزیز و زحمتکش و خانواده های محترم ایشان خصوصا همکاران ارجمندم در شهرداری آبدانان تبریک و تهنیت عرض می نماییم و برای یکایک آنان عزت روز افزون از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می نمائیم.

✍️روابط عمومی شهرداری و شورای شهر آبدانان