💢تعریض خیابان ولی عصر غربی به طول 200 متر دوطرفه در دستور کار شهردار آبدانان - شهرداری آبدانان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری آبدانان مهندس ذبیح اله دوستی شهردار آبدانان با بیان این مطلب اظهار داشت : طرح تعریض خیابان های شهر آبدانان براساس نیاز سنجی و اولویت بندی کارشناسان حوزه ها مختلف ترافیکی و شهرسازی و درراستای بهسازی معابر و روان سازی تردد عمومی شهروندان و کاهش بار ترافیکی درحال پیگیری و اجرا می باشد.

وی افزود : طی هشت ماه گذشته کار شناسایی گلوگاه های ترافیکی اصلی سطح شهر که تردد شهروندان را با مشکل مواجهه کرده بود در دستور کار شهرداری قرار گرفت که در اولین اقدام میدان امام (ره)تعریض شد که نتیجه و ثمره مثبت آن را امروز در چهره شهر و شهروندان می توان دید.

وی با بیان اینکه تعریض خیابان ولی عصر غربی یکی از مطالبات بحق مردم است، گفت: این معضل در برخی نقاط دیگر شهر نیز وجود دارد که سبب ایجاد نازیبایی بصری در سطح شهر نیز شده است.
📮مدیریت شهری آبدانان در دوره جدید با درک اهمیت این موضوع، تعریض معابر کم‌عرض را در دستور کار خود قرار داده است که بر همین اساس،گفتنی است، موارد مشابه دیگری نیز در نقاط مختلف شهر وجود دارد که با دستور شهردار مراحل مقدماتی اجرای این پروژه‌ها انجام و تعیین تکلیف و عملیات تعریض در این معابر نیز عملیاتی خواهد

✍️روابط عمومی شهرداری و شورای شهر آبدانان