پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبدانان به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی - شهرداری آبدانان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبدانان طی پیامی مشترک فرارسیدن 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.

متن این پیام بدین شرح است:

💥بیست و دوم بهمن ماه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران است، انقلابی تاریخی که از بطن توده های مردم شکل گرفت و با رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) برای برانداختن ظلم و ستم و استقرار حاکمیت عدالت و دین برپا شد.
خون های پاکی که تاکنون برای حفظ و استمرار این انقلاب نثار شده، گواه پشتوانه مردمی این نهضت عظیم بوده است و امروز نیز در سالگرد پیروزی انقلاب باید اذعان کرد که این انقلاب با پشتوانه عظیم مردمی و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه (مدظله العالی) در برابر تمام دشمنی ها و توطئه ها ایستاده و با قوت به راه خود ادامه می دهد. اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر، این روز خجسته و غرور آفرین را به مردم شریف و انقلابی آبدانان تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون همگان و تحقق اهداف انقلاب اسلامی را در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تدابیر مقام معظم رهبری از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

✍️روابط عمومی شهرداری و شورای شهر آبدانان