پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبدانان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج - شهرداری آبدانان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

✍️به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبدانان در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به مردم ولایتمدار و تمامی بسیجیان بی ادعا و سلحشور بویژه بسیجیان مخلص شهرستان آبدانان، تبریک گفتند.

💥متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

#بسیج عظیم‌ترین نیروی مردمی است که در پرتو آینده‌نگری و ژرف‌اندیشی امام راحل(ره) و با هدف صیانت از اصول، آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی شکل گرفت و با هدایت‌های راهگشای مقام معظم #رهبری، به پیشرفت و بالندگی رسیده است به گونه ای که اکنون #بسیج به گسترده ترین شبکه مردمی در خدمت به مردم در عرصه های مختلف تبدیل شده است و به عنوان الگو برای تمام کشورهای مسلمان و آزاده شناخته می شود.

“#بسیجی” لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت می کند و شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل(ره) نقش تعیین کننده دارد.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن #بسیجی، هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی #بسيجيان دریادل تبریک گفته و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت، سربلندی، عزت و پایمردی در پرتو توجهات امام زمان(عج) و منویات مقام معظم رهبری را از ایزد منان مسئلت داریم.

✍️روابط عمومی شهرداری و شورای شهر آبدانان