آقای کوروش پیری ریاست آموزش وپرورش آبدانان با همراهی جمعی از معاونین و مدیران به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای شهر با آقایان مهندس دوستی شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر آبدانان دیدار کردند. - شهرداری آبدانان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آقای کوروش پیری ریاست آموزش وپرورش آبدانان با همراهی جمعی از معاونین و مدیران آموزش و پرورش به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای شهر با آقایان مهندس دوستی شهردار ، حاج محمد نوری ، یوسف هادی زاده ، حشمت اله صفری، سجاد یاری ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر آبدانان دیدار کردند.

✍️ به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبدانان مهندس پیری ضمن عرض تبریک این روز به رئیس و اعضای شورای شهر و تشکر از زحمات و همکاری های ایشان بیان داشت همانطور که در آیات و احادیث همواره به مسلمانان تاکید شده که امورات خود را با مشورت گرفتن انجام دهید ، مردم با انتخاب شوراها در جهت اجرای تصمیمات و توسعه و آبادانی شهر ، به نحوی خود را سهیم کرده و شورا به عنوان مردمی‌ترین نهادی که از بطن مردم برخواسته است زبان گویای آنان در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می شود .

🔹پیری گفت خوشبختانه با حضور و پشتکار شما بزرگواران طرح ها و پروژه های خوبی در مسیر خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به همشهریان عزیز در دست اقدام می باشد، و در کنار تلاش های شبانه روزی کارکنان و مدیران شهرداری در جهت اجرای برنامه های مختلف، نقش تک تک شما اعضای محترم شورا انکار ناپذیر است.

📮 در ادامه حاج محمد نوری رئیس شورای اسلامی شهر آبدانان ضمن عرض خیرمقدم به ریاست محترم آموزش و پرورش و هیئت همراه با بیان این که ان شاءالله با کمک شهردار دلسوز و جهادی و همراهی مجموعه مدیریت شهری بتوانیم رشد و تعالی شهر را ادامه بدهیم، عنوان کرد: بنده و همکاران در مجموعه شورای شهر همراه و همیار مردم هستیم تا با تلاش و پشتکار بتوانیم خدمتگزار صادق و صدیقی برای شهروندان عزیز باشیم.

📮نوری رئیس شورای شهر آبدانان در پایان افزود اعضای شورای اسلامی شهر وامدار و امانتدار مردم هستند و نسبت به مسائل و مشکلات شهر و شهرداری دغدغه دارند و برهمین اساس نیز در طول مدتی که وظیفه نمایندگی مردم را بر عهده داریم با تلاش شبانه روزی و با تعامل با همه مسئولین شهر، شهرستان و استان نسبت به رفع این مشکلات اقدام خواهیم کرد.

⚡️شایان ذکر است در پایان این نشست صمیمی به پاس همراهی ،تعامل از زحمات شبانه روزی این بزرگواران با اهدای لوح سپاس و شاخه گل تقدیر شد.

✍️روابط عمومی شهرداری و شورای شهر آبدانان